Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Samą wizytę Zainteresowanych w prokuraturze należy uznać za Cud za wstawiennictwem JP 2 i bezwarunkowo ogłosić Go, a właściwie ICH Świętym(i) - tak jak planowano! Co to za różnica wyŚWIĘCIĆ dwóch czy całą PIĄTKE? Ciekawostką jest czy przyjdą REAZEM czy też będą się ukrywać jak za lat życia na ziemi?   Jest to całkiem niezły scenariusz do filmu jako konkurencji dla ostatniefo o lubelskim Nauczycielu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Proste, logiczne rozwiązanie i zakończenie tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak przyglup chce zaistnieć to tak to wygląda.Ten Zielonka wygląda na debila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co jałowe dyskusje. Test DNA załatwi sprawę definitywnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO !!! TO CZY MIAŁ KONKUBINĘ I Z NIĄ DZIECKO BY MNIE NIE ZDZIWIŁO JEDNAK NIE JEST TO ZABRONIONE PRAWNIE A TO ŻE  JAN PAWEŁ II, KTÓRY BĘDZIE ŚWIĘTYM PRZYNAJMNIEJ UKRYWAŁ, PRZYMYKAŁ OCZY SWOJE - BĘDĄC ZWIERZCHNIKIEM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO - NA PEDOFILIĘ !!! TO JEST FAKT !!! TO SIĘ NAZYWA W PRAWIE KARNYM WSPÓŁUDZIAŁ !!! JEŻELI BĘDZIE ŚWIĘTYM TO MOŻNA NAZWAĆ GO SPOKOJNIE ŚWIĘTYM PEDOFILI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czy mial dziecko czy nie miał to da sie łatwo sprawdzic, o ile kler nie będzie mataczył tak samo jak to było z zakonnica Helena Lossow, która miała dziecko, i które to dziecko będąc dzis po 60-ce domagało sie testów DNA, co sie okazało, zakonnice z niewiadomego źródą wzieły materiał genetyczny Ewarysta Lossow i same zleciły badania, jak sie mozna było spodziewac, wynik wyszedł negatywny. Gdy zas badania zostały przeprowadzone ponownie na prośbe Ewarysta, to znowu okazało sie, ze zakonnice podsuneły inne ciało do badań, zamiast zakonnicy matki Ewarysta, zbadano drugie ciało pochowane w tym samym grobie nad ciałem zakonnicy. Myślicie, że kler by sie zgodził na jakiekolwiek testy ciała Wojtyły i rzekomego dziecka? Nawet gdyby nie byli pewni wyników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez komentarza...my Polacy osiągnęliśmy dno... Fundacjo, chciałaś dyskusji ? Chyba nad tym, czy masz dalej być czy zniknąć. Jestem zniesmaczona. Zwomituję ( po polsku: zrzygam się, fuj ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj każdy nawet największy głupek, chce zmieniać świat według własnej głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko człowiek złej woli albo kompletny ignorant, może chcieć realizować podobne pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
święty pedofili Jan Paweł II - czy miał konkubinę i z nią dziecko mnie nie dziwi i to nie jest zabronione prawnie jednak to, że będzie świętym a będąc zwierzchnikiem kościoła katolickiego ukrywał i przymykał oczy na pedofilię swoich podwładnych jest faktem i w prawie karnym nazywa się współudział w zbrodni-przestępstwie. Dlatego też można spokojnie uznać Jana Pawła II za świętego pedofili !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie sie miesci ta fundacja? jaka agencja zamieszcza te billboardy? gdzie stoja billboardy? kim jest zarząd fundacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa teoria :) Ciekawe tylko na ile sprawdzona. Zamiast się zajmować kontrowersyjnymi bzdurami lepiej zobaczcie galerię poważnych zdjęć papieza: judytapapp.com/jp2.php  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wujka Biskupa, to niestety prawda. Kościół tuszuje wstyd ale myślę, że dla dobra ogółu nie powinno się tego rozdmuchiwać. Jak ktoś jest głębokim katolikiem to może czuć się urażony. Niestety prawda jest taka, że człowiek nie jest symbolem kultu religijnego i czy święty, czy błogosławiony, czy wniebowzięty, zawsze jest zwykłym śmiertelnikiem i z religią a tym bardziej wysławianiem jego nie może mieć nic wspólnego. Wiara opiera się na Biblii, która wyraźnie nas uczy, że możemy modlić się do Boga lub jego Syna, a nie czcić umarłych, gipsowe figurki czy pozłacane obrazki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...